51. Bölge izle 2015 türkçe dublaj izle full hd

13-06-2016

D
Sorun Bildir

Film Bilgileri
51. Bölge izle 2015 türkçe dublaj izle full hd

51. Bölge izle Amerikan yapımı bir filmdir. Bilim kurgu,gerilim ve korku içerir. Yönetmeni Oren Peli,yapımcısı Oren Peli,Jason Blum,Stuart Ford. Oyuncuları Sandra Staggs,Jennefer Ludwigsen,Ben Rovner,Wray Featherstone,Glenn Campbell. Filmde üç komplo teorisyeni yakın arkadaş 51. Bölgeye giderek burada hükümet ve uzaylılar arasında bir bağlantı olduğunu kayda alıp ispat etmeyi hedeflemektedirler. Bu üç arkadaş bu bölgeye gizlice sızmayı başarırlar. Kendilerini bekleyen hayalini bile kuramayacakları şeylerin farkında bile değildirler. 51. Bölge Full HD izle filminde bu üç teorisyen arkadaş amaçları doğrultusunda kullanabilecekleri, işlerine yarayan her türlü tekniğe sahiplerdir.

Zaten 51. Bölge’ye girmek oldukça zordur. Bu nedenle daha fazla teknikler geliştirmek zorunda kalırlar. Bu üç arkadaş tüm donanımları alt üst edecek, hepsini kandırabilecek yeni yollar ararlar. Çünkü çok güvenlikli bir banka soymaları 51. Bölge’ye girmelerinden daha kolaydır. 51. Bölge’ye sızabilecek için içeriye girecek herkesin vücut ısısını göstermeyecek, kimsenin dikkatini çekmeyecek şeyleri ayarlamaları gerekir. Bunun için bazı haplar kullanırlar. Hepsinin dışında hareket sensörlerini devre dışı bırakacak yöntemleri de bulmaları gerekmektedir. Aynı zamanda parmak izleri ve rozetlere de ihtiyaçları olacaktır. 51. Bölge’de uzaylıların yaşadığını düşünen bu arkadaşlar bakalım düşüncelerini ispatlayabilecekler mi? Ne gibi maceralara atlayacaklar ve Nasıl korkulu dakikalar yaşayacaklar? Bunların hepsinin cevabını izlemeden alamazsınız.

51. Bölge (Area 51) bilim kurgu sevenler için son derece doyurucu, tatmin edici bir filmdir. Bilim kurgunun yanı sıra gerilim ve korku içermesi filmin sürükleyiciliğini artırarak, daha akıcı bir şekilde izlemenizi sağlayacaktır. Olayların gidişi, olaylar arasında ki bağlantı ve kişilerin muhteşem oyunculuğu sizleri mest edecektir. Her şeyden önce filmin yönetmenini bilenlerin, filmden beklentilerini karşılayacak düzeyde olduğunu izleyince anlayacaksınız. Hatırlatmak gerekirse Oren Peli pek çok güzel filme imza atmıştır. Örnek vermek gerekirse, Ruhlar Bölgesi, Çernobil’in Sırları ve Paranormal Activity serisi son yıllarda en gözde olan filmlerindendir. Burdan da anlaşılacağı üzere 51. Bölge Türkçe dublaj izle izlenmeden önce, filminin yönetmenine bakmanız az çok nasıl bir tarzda filmle karşı karşıya olacağınızın sinyallerini verir. Korku tadına doyasıya varmanız için bir an önce izleyin.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (4)
 1. eda 21 Haziran 2016, 22:04 -

  Çok sağlam bir filmdi. Herkese tavsiye ederim. Bazı sahnelerini ağzı açık seyrettim diyebilirim.

 2. ozdemirnecla 21 Haziran 2016, 22:05 -

  51. Bölge gerçekten geçilmez bir böldeymiş. O ne arkadaş ısı sensörleri, yok bilmem teknolojik cihazların falan filan. Adamlara helal olsun demeden alamıyorum kendimi. Darısı bizim sinema sektörünün başına ??

 3. serdar 22 Haziran 2016, 23:56 -

  Bu bölgede her şey serbest olsa ne güzel olurdu ya harika zaman harcardık.

 4. Tilkinaz 22 Haziran 2016, 23:56 -

  51. Bölge isminden de anlaşıldığı gibi 51. bölge denilen yer herkez giremiyor yani bir ayrımcılık var filmde acaba bu filmi yapanlar siyah ve beyazlar gibi birbirini mi kemirmiş.

Benzer Filmler
nefilmizle.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da http://www.nefilmizle.com/ adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.